Projektowanie sklepów internetowych

Projektowanie sklepów internetowych

Rozważasz otworzenie własnego sklepu internetowego? To świetny pomysł! Z naszą pomocą bez problemu sobie poradzisz. Przygotowaliśmy dla naszych klientów już dziesiątki sklepów internetowych. Doświadczenie z tym związane pomaga nam wspierać naszych klientów nie tylko przy projektowaniu sklepu internetowego, ale też przy planowaniu całego przedsięwzięcia.

Nasze sklepu internetowe są proste w obsłudze i oparte na bardzo popularnym CMS. Ma to ogromną przewagę nad autorskimi CMS’ami – posiada on tysiące gotowych i darmowych rozszerzeń. Współpracuje z prawie wszystkimi dostępnymi na rynku systemami płatności. Możesz więc samodzielnie dowolnie rozwiać swój sklep, bez potrzeby inwestowania dodatkowych środków.

Nasze sklepy internetowe są również zoptymalizowane pod kątem SEO – dbamy o to aby wyszukiwarka Google znalazła wszystkie sprzedawane przez Ciebie produkty.

Projektowanie sklepów internetowych:

Sklep internetowy, który otrzymasz, jest również w pełni responsywny i dostosowany do urządzeń mobilnych. Jest to aktualnie bardzo ważnym wymogiem narzuconym przez Google. Jeżeli Twoja strona nie spełnia określonych przez nich wymogów, będzie bardzo ciężko ją wypozycjonować, a tym samym trafić do klienta. Tego typu zasad, których trzeba się trzymać, a które są odgórnie narzucone, jest więcej – nasze sklepy spełniają je wszystkie. 

Projektowanie sklepów internetowych
Strony internetowe Łódź
ŁATWA OBSŁUGA

Sklep, który dla Ciebie przygotujemy jest łatwy w obsłudze. Przygotujemy Cię do używania zaplecza, a na naszej stronie internetowej znajdziesz dokładną instrukcję.

ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM

Jeżeli chcesz, możesz zarządzać stanem magazynowym z poziomu sklepu. Pomoże Ci to utrzymać porządek w ilości sprzedawanych produktów.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Dzięki otwartemu silnikowi CMS możesz samodzielnie rozwiać swój sklep, wybierając spośród tysięcy darmowych rozszerzeń i wtyczek.

OPTYMALIZACJA SEO

Nasze sklepy są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Google oraz inne wyszukiwarki, nie będą miały problemu z dotarciem do Twoich produktów.

Mobilnie

i responsywnie

Przygotowany przez nas sklep będzie dobrze się wyświetlał na wszystkich urządzeniach mobilnych. Responsywny silnik dostosuje go automatycznie do każdego urządzenia.

Dodatkowo silnik sklepu umożliwia prowadzenie dodatkowo zwykłej strony www. Dodawaj podstrony, wpisy do aktualności, galerie zdjęć i wiele więcej, w kilku prostych kliknięciach.

Statystyki

i kopie bezpieczeństwa

Prowadź zaawansowane statystyki sprzedaży, które ułatwią lepiej dostosować swoją ofertę do rynku.

Jeżeli będziesz chciał będziemy mogli dodać do Twojego sklepu wiele innych rozszerzeń, takich jak automatyczne kopie bezpieczeństwa czy zaawansowane narzędzia SEO. Jeżeli masz pytania zadzwoń, lub napisz do nas!

Zamów swój sklep internetowy już dziś!

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Napisz lub zadzwoń do nas!

tel. 508-239-345

Tanie stony internetowe Łódź – hillnet 2017