Projektowanie stron www

Projektowanie stron www

Zajmujemy się projektowaniem stron www. Istnieje kilka rodzajów stron www i zanim zdecydujesz się na swoją nową stronę, dobrze żebyś poznał je wszystkie. W zależności od Twoich potrzeb można dobrać konstrukcję strony, tak aby jak najbardziej spełniała Twoje wymagania.

Niezależnie od tego czy będziemy robić dla Ciebie stronę opartą na HTML5 czy na silniku CMS, zawsze zadbamy o to, żeby wyglądała współcześnie, była estetyczna i łatwa w odbiorze. Opieramy się na badaniach statystycznych, które łatwo pokazują w jaki sposób klienci czytają strony www.

Dodatkowo zadbamy o widoczność w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie jest długotrwałym procesem o którym zawsze warto porozmawiać po skończeniu strony, ale zawsze dbamy o to, żeby nasze strony www spełniały normy Google i były w odpowiedni sposób zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania.

UWAGA!

Aktualnie Google narzuca sporo norm dotyczących stron internetowych. Jeżeli nie są one spełnione, Twoja strona wyświetla się dużo niżej w wynikach, a przez to ciężej do Ciebie trafić. W tych czasach konieczne jest to, żeby strona była resposnywna, w odpowiedni sposób wyświetlała się na telefonach komórkowych, oraz żeby treści były poukładane w odpowiedni sposób. To jedynie część wymogów, ale jeżeli Twoja strona ich nie spełnia to Twoja pozycja w Google będzie malała. Od pewnego czasu silnik wyszukiwarki nakłada również kary za praktyki związane z pozycjonowaniem, które do niedawna były powszechnie używane. Nasze strony www spełniają wszystkie aktualne wymogi.

Projektowanie stron www

Różnice między stronami www

H

TML5 jest aktualnie najnowszą wersją języka HTML w którym tworzy się strony internetowe. Strony przygotowane w HTML5 mają swoje plusy i minusy. Są zdecydowanie tańsze niż CMS. W mniejszym stopniu obciążają serwer, oraz trochę szybciej się ładują, ponieważ ich treści są stałe, a nie dynamiczne jak w przypadku silnika CMS. Zachowują one wszystkie wymogi związane ze współczesnym internetem. Są responsywne, dobrze wyglądają na komórkach i innych mobilnych urządzeniach. Nie posiadają natomiast panelu administracyjnego poprzez który można samodzielnie je edytować, lub dodawać treści. Jeżeli potrzebujesz strony www, której treści nie będą się zmieniać to HTML5 będzie wyborem dla Ciebie.

Koszt stron napisanych w HTML5 zaczyna się już nawet od 500zł.

S

trony CMS odróżnia od HTML to, że posiadają swój panel administracyjny. W każdej chwili możesz się zalogować i nie tylko zmienić treści w prostym edytorze tekstowym, przypominającym Worda, ale też dodać nowe. W większości przypadków jako silnik CMS stosujemy najbardziej popularnego w tej chwili WordPressa. Jego główną przewagą nad innymi jest to, że jest ciągle bardzo dynamicznie rozwijany i posiada tysiące darmowych rozszerzeń, które każdy może sam doinstalować do swojej strony. Dodatkowo panel administracyjny jest bardzo prosty w stosunku do innych CMSów, a my dostarczamy do niego pełną instrukcję. Ich dodatkową zaletą jest też to, że łatwiej się je pozycjonuje. Jeżeli chcesz dodawać na swoją stronę aktualności, zarządzać ofertą, dodawać podstrony lub pisać artykuły, to CMS będzie dla Ciebie.

Koszt stron opartych o CMS zaczyna się od 1000zł.

Pozwól nam zadbać o Twój nowy wizerunek!

Co wyróżnia

nasze strony

Współczesny design

Współczesny design

Nasze strony są projektowane tak, aby wyglądały nowocześnie. Trzymamy rękę na pulsie sprawdzając aktualne trendy. Możesz być pewny, że strona, którą dla Ciebie zaprojektujemy, będzie ładnie i nowocześnie wyglądać. Jak nasza własna 🙂

Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO

Zawsze zwracamy uwagę na to, żeby projektowane przez nas strony internetowe były dobrze zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Treści układamy w taki sposób, aby roboty przeszukując stronę miały jasność co czytają, a dzięki temu wyświetlały Twoją stronę w wynikach wyszukiwania możliwie najwyżej.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Boisz się, że nie dasz rady prowadzić zaplecza strony? Pomożemy Ci z tym! Każdy z naszych klientów dostaje dostęp do dokładnej instrukcji umieszczonej na naszej stronie. A jeżeli nie będziesz mógł sobie z czymś poradzić, zawsze możesz do nas zadzwonić – z przyjemnością Ci pomożemy.

Ecommerce

Potrzebujesz sklepu internetowego

Zamów swoją nową stronę już dziś!

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Napisz lub zadzwoń do nas!

tel. 508-239-345

Tanie stony internetowe Łódź – hillnet 2017