Tanie strony internetowe

Tanie strony internetowe

Jeżeli nie chcesz dużo wydać na swoją nową stroną internetową to możesz zdecydować się na stronę w technologii HTML5. Takie strony są dużo tańsze od CMS. Co prawda nie posiadają panelu administracyjnego, dzięki któremu możesz samodzielnie zarządzać treścią, ale jeżeli nie potrzebujesz prowadzić bloga, wpisywać aktualności, czy uzupełniać i zmieniać oferty, to strona oparta na HTML5 będzie dla Ciebie idealna.

Koszt strony opartej na HTML5 jest zależny od ilości podstron. Sporo firm nie potrzebuje umieszczać wielu podstron, potrzebują jedynie stronę – wizytówkę z opisem firmy oraz kontaktem. Koszt tego typu prostej strony opartej o trzy podstrony zaczyna się już od 500zł. Jednym słowem są to naprawdę tanie strony internetowe 🙂

Oczywiście niezależnie od tego czy jest to HTML5 czy CMS, zawsze dbamy o to, żeby nasze strony były nowoczesne, oraz zoptymalizowane pod kątem SEO.

UWAGA!

Aktualnie Google narzuca sporo norm dotyczących stron internetowych. Jeżeli nie są one spełnione, Twoja strona wyświetla się dużo niżej w wynikach, a przez to ciężej do Ciebie trafić. W tych czasach konieczne jest to, żeby strona była resposnywna, w odpowiedni sposób wyświetlała się na telefonach komórkowych, oraz żeby treści były poukładane w odpowiedni sposób. To jedynie część wymogów, ale jeżeli Twoja strona ich nie spełnia to Twoja pozycja w Google będzie malała. Od pewnego czasu silnik wyszukiwarki nakłada również kary za praktyki związane z pozycjonowaniem, które do niedawna były powszechnie używane.

Nasze strony www spełniają wszystkie aktualne wymogi.

Pozwól nam zadbać o Twój nowy wizerunek!
Współczesny design

Współczesny design

Nasze strony są projektowane tak, aby wyglądały nowocześnie. Trzymamy rękę na pulsie sprawdzając aktualne trendy. Możesz być pewny, że strona, którą dla Ciebie zaprojektujemy, będzie ładnie i nowocześnie wyglądać. Jak nasza własna 🙂

Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO

Zawsze zwracamy uwagę na to, żeby projektowane przez nas strony internetowe były dobrze zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Treści układamy w taki sposób, aby roboty przeszukując stronę miały jasność co czytają, a dzięki temu wyświetlały Twoją stronę w wynikach wyszukiwania możliwie najwyżej.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Boisz się, że nie dasz rady prowadzić zaplecza strony? Pomożemy Ci z tym! Każdy z naszych klientów dostaje dostęp do dokładnej instrukcji umieszczonej na naszej stronie. A jeżeli nie będziesz mógł sobie z czymś poradzić, zawsze możesz do nas zadzwonić – z przyjemnością Ci pomożemy.

Ecommerce

Potrzebujesz sklepu internetowego

Zamów swoją nową stronę już dziś!

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Napisz lub zadzwoń do nas!

tel. 508-239-345

Tanie stony internetowe Łódź – hillnet 2017