Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych. Niezależnie czy potrzebujesz statyczną i tanią stronę www, czy potrzebujesz zaawansowanego CMS’a – możemy Ci pomóc. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań takich jak np. WordPress. Uważamy, że jest to o wiele korzystniejsze dla naszych klientów niż często spotykane silniki autorskie. WordPress jest stale rozwijany i posiada tysiące darmowych rozszerzeń. Dzięki temu nie musisz się liczyć z dodatkowymi kosztami kiedy postanowisz sam swoją stronę rozbudować. Wystarczy dodać kolejny „klocek”.

Wszystkie nasze strony są optymalizowane pod kątem pozycjonowania, posiadają wersję mobilną, są w pełni responsywne i spełniają wymogi Google!

Kliknij zobacz więcej i przeczytaj więcej na temat tworzonych przez nas stron HTML5 lub CMS.

Projektowanie sklepów internetowych

Osoby prowadzące dowolny rodzaj handlu powinny w tych czasach poważnie rozważyć posiadanie sklepu internetowego. Otwiera on możliwość sprzedaży nie tylko lokalnie, ale i w całym kraju, czy nawet na świecie. Ułatwia trafianie do nowych klientów i zwiększa sprzedaż.

Dlatego często przygotowujemy dla naszych klientów sklepy internetowe. Nasze sklepy oparte są o sprawdzone rozwiązania, są proste w obsłudze i mają spore możliwości. Dzięki temu, że używamy sprawdzonych systemów CMS możesz samodzielnie rozwijać swój sklep w dowolny sposób, bez potrzeby dodatkowych kosztów.

Wszystkie nasze sklepy są optymalizowane pod kątem pozycjonowania, posiadają wersję mobilną, są w pełni responsywne i spełniają wymogi Google!

Darmowy hosting

przez cały pierwszy rok działania Twojej strony!

Pozycjonowanie

Po ukończeniu prac nad stroną internetową możemy zająć się jej wypozycjonowaniem. To długotrwały proces, ale dzięki niemu poprawiasz swoją widoczność w wyszukiwarce Google. Nasze strony od początku są optymalizowane pod kątem pozycjonowania. Aktualnie Google obniża wyniki wyszukiwania stron, które nie przestrzegają narzuconych przez nich zasad – takich jak np. responsywność czy optymalizacja.

Poza starannym przygotowaniem strony czy sklepu, możemy zająć się poprawnym opisaniem całej usługi tak, aby jej widoczność w Googlach stała się jak najlepsza.

Szablony Allegro

Popraw swoją sprzedaż i wizerunek na Allegro, dzięki nowoczesnym, ładnym graficznie szablonom. Twoje aukcje zyskają swój niepowtarzalny wygląd, co odróżni Cię od konkurencji.

Aktualnie Allegro jest najpopularniejszym w Polsce serwisem aukcyjnym. Jeżeli i Ty prowadzisz sprzedaż na Allegro – nie zwlekaj! Zamów szablon graficzny dla swoich aukcji!

Materiały reklamowe

Zajmujemy się również przygotowywaniem szeroko pojętych materiałów reklamowych. Niezależnie, czy potrzebujesz wizytówek, banerów, plakatów, logotypu, oklejenia samochodu czy innych materiałów reklamowych, możesz zgłosić się do nas.

Mailingi i Newslettery

Mailingi i Newslettery to aktualnie bardzo popularny sposób dotarcia do klienta ze swoją ofertą. Jeżeli dysponujesz bazą klientów, którym chcesz wysłać jednorazowo mailing, lub cyklicznie dostarczać newsletter – przygotujemy go dla Ciebie.

Tego typu wiadomość to świetny sposób na przedstawienie nowości w ofercie, lub specjalnych ofert rabatowych. Jeżeli zostanie zaprojektowana w taki sposób, by zwrócić uwagę i odpowiednio zachęcić – może stać się bodźcem do zwiększenia sprzedaży i zysków.